STOWARZYSZENIE CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND

ul. 17 Stycznia 60c, 06-400 Ciechanów

Biuro: Marek Otłowski

tel. kom. 600 273 119
e-mail: biuro@jurandciechanow.pl

Media: Krzysztof Podliński

tel. kom. 794 530 792
e-mail: media@jurandciechanow.pl

Kontakt do poszczególnych sekcji:

Piłka ręczna
Trener drużyny seniorów:
Arkadiusz Chełmiński – tel. kom. 505 096 958

Akademia Piłki Ręcznej:
Trener Adam Stępkowski – tel. kom. 604 774 307
e-mail: akademia@jurandciechanow.pl
Kolarstwo szosowe / MTB

Janusz Banaś – tel. kom. 506 053 532
e-mail: rowery@jurandciechanow.pl

Zarząd Klubu SCKS Jurand Ciechanów

Piotr Serbista – Prezes
tel. kom. 502 339 243 e-mail: prezes@jurandciechanow.pl
Janusz Banaś – Vice Prezes
tel. kom. 506 053 532 e-mail: rowery@jurandciechanow.pl

Robert Kaszuba – Vice Prezes
Tomasz Grodecki – Sekretarz
e-mail: tomasz.grodecki@jurandciechanow.pl
Jarosław Królikowski – Członek
Grzegorz Herner – Członek

Komisja Rewizyjna

Janusz Pietrzak – Przewodniczący
Marek Jurkiewicz – Członek
Zenon Lewandowski – Członek
e-mail: komisja.rewizyjna@jurandciechanow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *