Dwie osoby związane z naszym klubem otrzymały odznaki Związku Piłki Ręcznej w Polsce. To Zbigniew Czajkowski i Zenon Lewandowski. Wręczenie odznak za zasługi dla piłki ręcznej miało miejsce podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego.

Zbigniew Czajkowski otrzymał złotą odznakę, Zenon Lewandowski – odznakę srebrną. Czajkowski od lat z sukcesami prowadzi drużyny młodzieżowe Juranda, z kolei Lewandowski pełnił w ostatnich latach funkcję kierownika drużyny seniorów.

Podczas środowego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego wybrany został nowy zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej. W zarządzie znalazł się prezes Juranda Piotr Serbista. Prezesem WMZPR pozostaje na kolejną kadencję Grzegorz Gutkowski.

– To dla mnie zaszczyt, ale też wielkie zobowiązanie wobec całego środowiska piłki ręcznej na Mazowszu. Będę robił wszystko co w mojej mocy żeby Was nie zawieść i wspólnie z Zarządem pracować nad dalszym rozwojem i popularyzacją szczypiorniaka na Mazowszu – powiedział Grzegorz Gutkowski, prezes WMZPR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *