Jurand Ciechanów pokonał Anilanę Łódź 27:26 i finiszował na czwartym miejscu w tabeli I ligi grupy C. Na pomeczowej konferencji miniony sezon podsumował trener Dariusz Molski.

– Przed sezonem byliśmy w całkiem innym miejscu i mieliśmy trochę inne zadania. Przeskoczyliśmy to i stworzyła się okazja zdobycia większej liczby punktów. Szliśmy tak od meczu do meczu, grając naprawdę przyzwoicie z bardzo mocnymi zespołami, do których wcześniej praktycznie nie mogliśmy się zbliżyć, ocieraliśmy się tylko o nich, a teraz okazuje się, że możemy grać jak równy z równym i od czasu do czasu wygrać. Pewnie, że to jest dyspozycja dnia, bo o wygranej jedną bramką nie można powiedzieć, że to jest przekonywujące zwycięstwo – mówił trener Molski

– Cieszy to, że mój zespół potrafi w trudnych momentach, nie wszystko i nie zawsze, grać pod presją, czyli będąc na brzytwie przeważyć wynik w samej końcówce. Pomimo to, że straciliśmy kontrolę nad meczem z Anilaną w końcówce, to jakoś udało się wytrzymać. Pitbulle (Marcin i Mariusz Smolarek – dop. red.) wzięli ciężar gry na siebie, bramka pomogła i zwyciężyliśmy. Mamy kolejne trzy punkty, mamy czwarte miejsce i cieszymy się bardzo. Przed sezonem w życiu nie zakładałem, że będziemy tak wysoko – podsumował trener Juranda.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *