30 lipca na pierwszym treningu po wakacjach spotkali się szczypiorniści Juranda Ciechanów. Przez najbliższe dwa miesiące zawodnicy będą przygotowywać się do rozgrywek pierwszej ligi.

Nowy trener Arkadiusz Chełmiński ma do dyspozycji 25 zawodników. Wśród nich są gracze, którzy reprezentowali klub w poprzednim sezonie m.in. Patryk Dębiec, Andrzej Kosik czy Krzysztof Szuba. Nie brakuje nowych twarzy. Z zespołem trenują juniorzy UKS Nike Ciechanów oraz Czarnych Regimin. W zajęciach bierze udział rozgrywający Rafał Chełmiński, wracający po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją. 24-latek jest wychowankiem Juranda. W przeszłości reprezentował barwy następujących klubów: SMS Gdańsk, AZS UW Warszawa, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i ostatnio AZS AWF Biała Podlaska.

W pierwszych tygodniach treningów zawodnicy skupią się na przygotowaniu siłowym, wytrzymałościowym i szybkościowym. Na zajęcia z piłkami przyjdzie jeszcze poczekać. Z tego względu pierwsze mecze kontrolne są planowane w drugiej połowie sierpnia, a wśród sparingpartnerów ciechanowskiej drużyny możemy wymienić pierwszoligowców z Warszawy, Płocka, Radzymina i Żukowa. O terminach będziemy informować na bieżąco.

fot. Zenon Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *