O sezonie 2018/2019 można już mówić w czasie przeszłym. Szczypiorniści Juranda Ciechanów przegrali wyraźnie ostatni mecz rozgrywek z meblarzami z Elbląga.

Tylko przez pierwsze 10 minut ciechanowianie byli równorzędnym rywalem dla gospodarzy. Później do głosu doszli podopieczni Grzegorza Czapli, zwiększając systematycznie prowadzenie. Ostatecznie licznik zatrzymał się na wyniku 36:28.

Jurand Ciechanów w całym sezonie wygrał cztery spotkania, szesnaście meczów przegrał. Były momenty lepsze i gorsze, ale cel osiągnął – utrzymał się w I lidze. Kolejne rozgrywki wystartują najprawdopodobniej w połowie września. Na przełomie lipca i sierpnia zespół rozpocznie przygotowania. W jakim składzie? Będziemy informować na bieżąco.

KS Meble Wójcik Elbląg – SCKS Jurand Ciechanów 36:28 (20:13)

SCKS Jurand: Pająk, Zjadewicz, Skowroński 1 – Rutkowski 4, Dębiec 4, Smoliński 4, Królikowski 3, Tobolski 3, Szuba 3, Chełmiński 2, Ruszkowski 2, Staniszewski 1, Olszewski 1, Balcerzak, Wiszowaty, Malinowski