Jurand Ciechanów i UKS Nike Ciechanów łączą siły. Dziś odbyło się spotkanie przedstawicieli obydwu klubów. Rozmowy okazały się pomyślne i niebawem nastąpi podpisanie stosownego porozumienia.

Ustalono, że od stycznia 2021 roku zawodnicy sekcji piłki ręcznej UKS Nike (młodzik, dzieci) zostaną przekazani do Juranda. Ze względu na formalności związkowe, pod szyldem Juranda w rozgrywkach ligowych będą występować od sezonu 2021/2022. Szkoleniem niezmiennie będą zajmować się Zbigniew Czajkowski i Łukasz Komorowski. Trenerzy będą szkolić dla Juranda w kolejnych latach.

Planowane jest rozszerzenie działalności Akademii Piłki Ręcznej, dlatego kadra szkoleniowa powiększy się o kolejnego trenera. W Akademii będzie pracował Damian Tobolski – zawodnik pierwszoligowej drużyny seniorów.

– Fuzja to kolejny etap odbudowy piłki ręcznej w Ciechanowie. Umowę o współpracy z UKS Nike podpisaliśmy w 2017 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych efektów i chcemy dalej iść tą drogą. Dla dobra piłki ręcznej w naszym mieście. Chcę w tym miejscu podziękować prezydentowi Krzysztofowi Kosińskiemu za wspieranie naszych działań – powiedział prezes Juranda Piotr Serbista.

W spotkaniu wzięli udział: Piotr Serbista (prezes Juranda), Krzysztof Podliński (wiceprezes Juranda), Krzysztof Pilitowski (prezes UKS Nike), Zbigniew Czajkowski (wiceprezes, trener UKS Nike), Arkadiusz Chełmiński (założyciel UKS Nike, dyrektor SP 7) i Łukasz Komorowski (trener UKS Nike).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *