Kolejne mecze sparingowe mają za sobą szczypiorniści CKS Jurand Ciechanów. W ubiegłą środę w Płocku niebiesko-biało-czerwoni zmierzyli się z tamtejszą Wisłą.

Arkadiusz Chełmiński zabrał do Płocka szeroką kadrę. Najpierw na parkiet Orlen Areny wybiegli juniorzy, którzy przegrali swoje spotkanie z rówieśnikami z Płocka 24:33. Następnie w szranki z pierwszoligowymi rezerwami wicemistrza Polski stanęli seniorzy. W tym przypadku również górą byli gospodarze, wygrywając 35:31.

– Poprawiła się skuteczność, natomiast trzeba popracować nad obroną. Są pewne mankamenty w tym elemencie gry, ale moc wraca i wszystko idzie w dobrą stronę – skomentował mecz seniorów trener Chełmiński.

Teraz na rozkładzie ciechanowian jest sparing z AZS UW Warszawa. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14.00 w hali przy ul. Geodetów w Warszawie.

CKS Jurand (juniorzy): Mirzejewski, Skowroński – Staniszewski 8, Ruszkowski 8, Potępa 4, Królikowski 2, Malinowski 1, Tokarski 1.

CKS Jurand (seniorzy): Morawski, Zjadewicz – Rutkowski 7, Kosik 5, Chełmiński 4, Szuba 4, Dobrzyniecki 4, Olszewski 2, Dębiec 2, Balcerzak 2, Malinowski 1.

fot. Zenon Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *