Kolejne mecze sparingowe mają za sobą szczypiorniści CKS Jurand Ciechanów. W ubiegłą środę w Płocku niebiesko-biało-czerwoni zmierzyli się z tamtejszą Wisłą.

Arkadiusz Chełmiński zabrał do Płocka szeroką kadrę. Najpierw na parkiet Orlen Areny wybiegli juniorzy, którzy przegrali swoje spotkanie z rówieśnikami z Płocka 24:33. Następnie w szranki z pierwszoligowymi rezerwami wicemistrza Polski stanęli seniorzy. W tym przypadku również górą byli gospodarze, wygrywając 35:31.

– Poprawiła się skuteczność, natomiast trzeba popracować nad obroną. Są pewne mankamenty w tym elemencie gry, ale moc wraca i wszystko idzie w dobrą stronę – skomentował mecz seniorów trener Chełmiński.

Teraz na rozkładzie ciechanowian jest sparing z AZS UW Warszawa. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14.00 w hali przy ul. Geodetów w Warszawie.

CKS Jurand (juniorzy): Mirzejewski, Skowroński – Staniszewski 8, Ruszkowski 8, Potępa 4, Królikowski 2, Malinowski 1, Tokarski 1.

CKS Jurand (seniorzy): Morawski, Zjadewicz – Rutkowski 7, Kosik 5, Chełmiński 4, Szuba 4, Dobrzyniecki 4, Olszewski 2, Dębiec 2, Balcerzak 2, Malinowski 1.

fot. Zenon Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *