Przynajmniej do końca roku w Jurandzie Ciechanów zostaje Patryk Dębiec, z drużyną pożegnał się Sławomir Dmowski. Sprawdźcie kto będzie reprezentował Juranda w nowym sezonie.

Najlepszy strzelec zostaje w Ciechanowie. Patryk Dębiec w zeszłym sezonie zdobył na parkietach 1 ligi piłki ręcznej 112 bramek, czym wzbudził zainteresowanie klubów z Superligi. – Większość zawodników zostaje, jesteśmy po podpisaniu kontraktów. Nie ukrywam, że najtrudniej było z naszym najlepszym zawodnikiem Patrykiem Dębcem, ale udało się dojść do porozumienia z jego menadżerem. Na pewno do końca roku u nas zostaje – powiedział Piotr Serbista, prezes Juranda Ciechanów.

Aktualizacja 31.08

Do zespołu dołączyli bracia Marcin i Mariusz Smolarek oraz Aleksander Kondracki. Z klubu odeszli Sławomir Dmowski, Krzysztof Szuba (obaj Trójka Ostrołęka), Damian Zjadewicz, Michał Królikowski, Igor Stępkowski i Damian Kurowski.

Bramkarze: Adam Mirzejewski, Damian Skowroński, Adam Szawłowski

Rozgrywający: Patryk Dębiec, Sebastian Dobrzyniecki, Marcin Smolarek, Damian Tobolski, Dominik Staniszewski, Dawid Potępa, Andrzej Kosik, Aleksander Kondracki

Skrzydłowi: Piotr Ruszkowski, Bartosz Smoliński, Mariusz Smolarek, Jakub Tokarski, Damian Rutkowski

Obrotowi: Mariusz Olszewski, Mariusz Balcerzak, Piotr Wiszowaty

Trener: Dariusz Molski

Analiza danych: Artur Nieścieruk

Kierownik drużyny: Zenon Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *