Przynajmniej do końca roku w Jurandzie Ciechanów zostaje Patryk Dębiec, z drużyną pożegnał się Sławomir Dmowski. Sprawdźcie kto będzie reprezentował Juranda w nowym sezonie.

Najlepszy strzelec zostaje w Ciechanowie. Patryk Dębiec w zeszłym sezonie zdobył na parkietach 1 ligi piłki ręcznej 112 bramek, czym wzbudził zainteresowanie klubów z Superligi. – Większość zawodników zostaje, jesteśmy po podpisaniu kontraktów. Nie ukrywam, że najtrudniej było z naszym najlepszym zawodnikiem Patrykiem Dębcem, ale udało się dojść do porozumienia z jego menadżerem. Na pewno do końca roku u nas zostaje – powiedział Piotr Serbista, prezes Juranda Ciechanów.

Aktualizacja 10.08

Do zespołu dołączyli bracia Marcin i Mariusz Smolarek. Prawdopodobnie Juranda zasilą jeszcze dwaj nowi zawodnicy. Z klubu odeszli Sławomir Dmowski, Damian Zjadewicz, Michał Królikowski i Igor Stępkowski.

Bramkarze: Adam Mirzejewski, Damian Skowroński, Adam Szawłowski

Rozgrywający: Patryk Dębiec, Sebastian Dobrzyniecki, Marcin Smolarek, Damian Tobolski, Dominik Staniszewski, Piotr Wiszowaty, Dawid Potępa, Andrzej Kosik

Skrzydłowi: Piotr Ruszkowski, Bartosz Smoliński, Mariusz Smolarek, Krzysztof Szuba, Jakub Tokarski, Damian Rutkowski

Obrotowi: Mariusz Olszewski, Mariusz Balcerzak

Trener: Dariusz Molski

Analiza danych: Artur Nieścieruk

Kierownik drużyny: Zenon Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *