Firma KAMTRANS została sponsorem Juranda Ciechanów, będzie wspierać szkolenie dzieci, młodzieży i seniorów w piłce ręcznej.

Do elitarnego grona sponsorów Juranda Ciechanów dołączyła kolejna firma. KAMTRANS będzie wspierał szkolenie dzieci, młodzieży i seniorów w piłce ręcznej. Firma KAMTRANS to niezawodność, terminowość oraz profesjonalizm z doświadczeniem na rynku transportowym od 2003 roku. Wysyłki towarów firma kieruje głównie do krajów nadbałtyckich tj. Litwa, Łotwa i Estonia, skąd towary przewożone są do Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier.

Z każdym rokiem funkcjonowania naszej firmy rozwijamy i unowocześniamy nie tylko tabor samochodowy ale także inwestujemy w wiedzę i umiejętności naszych pracowników. Nieustannie dążymy do doskonalenia świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w przewozach ładunków przestrzennych o kubaturze do 120 m3. Posiadamy samochody ciężarowe typu tandem, których ładowność wynosi do 24 ton. Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS. Posiadamy 50 sztuk zestawów przestrzennych – czytamy na stronie kamtrans.pl

Cieszę się, że nasz klub nawiązał współpracę z tak dużym i solidnym partnerem jak KAMTRANS. Dziękuję właścicielom Kamilowi i Katarzynie Rogowskim za zaufanie. Wsparcie pozwoli nam realizować kolejne ambitne cele, które przed nami – powiedział Piotr Serbista, prezes SCKS Jurand. KAMTRANS będzie wspierał szczypiornistów Juranda przez najbliższy rok. Umowa może zostać przedłużona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *