Po raz dwudziesty czwarty odbył się w Ciechanowie Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików. W sobotę 2 grudnia na ciechanowskim boisku rywalizowało pięć ekip. UKS Niedźwiadek Węgrów, KS Victoria Piaseczno UKS Radziejowice, MKS Sambor Tczew oraz dwie drużyny gospodarzy – SCKS Jurand Ciechanów.

Z najlepszej strony zaprezentowali się zawodnicy z Węgrowa. W całym turnieju zdobyli dwanaście punktów, a w decydującym o końcowym zwycięstwie spotkaniu pokonali Juranda Ciechanów. Na podium znalazło się też miejsce dla szczypiornistów z Piaseczna i Tczewa. Ostatnie lokaty przypadły gospodarzom.

Po zakończonej rywalizacji została wyłoniona najlepsza siódemka turnieju. Trzech zawodników w tym gronie miał zwycięzca z Węgrowa – bramkarza Oliwiera Rudnika, najlepszego strzelca Kacpra Korkusa (34 bramki) oraz Dawida Bośko. Siódemkę uzupełnili Wiktor Frołow z Piaseczna, Filip Szczodrowski z Tczewa oraz zawodnicy miejscowi – Filip Trzciński oraz Karol Sztych.

Dla wyróżnionych zawodników organizator SCKS Jurand Ciechanów przygotował specjalne statuetki i nagrody rzeczowe, zaś każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy. W rolę mistrzów ceremonii wcielili się prezes klubu Piotr Serbista oraz wójt gminy wiejskiej Ciechanów – Stefan Pawłowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *