Tylko dziesięciu zawodników Juranda Ciechanów stawiło się na pierwszym treningu przed nowym sezonem, ale uspokajamy – kolejni dołączą w najbliższych dniach.

W pierwszych zajęciach nie uczestniczyli m.in. Damian Tobolski, Damian Rutkowski, Piotr Ruszkowski, Bartosz Smoliński czy Damian Zjadewicz – wszyscy przebywają za granicą. Obecni byli za to m.in. Patryk Dębiec, Sebastian Dobrzyniecki, Dominik Staniszewski czy powracający do pełni sprawności po ciężkiej kontuzji Andrzej Kosik.

Na początek trener Arkadiusz Chełmiński już tradycyjnie przygotował dla wszystkich test wydolności, czyli popularny beep test. Podobnie będą wyglądały najbliższe tygodnie, podczas których zespół skupi się na wypracowaniu cech motorycznych: siły, szybkości i wytrzymałości.

Na przełomie sierpnia i września planowane są dwa turnieje towarzyskie z udziałem Juranda – w Płocku i Ostrołęce.

W nadchodzącym sezonie w barwach Juranda nie zobaczymy Rafała Chełmińskiego. Klub prowadził zaawansowane rozmowy z bramkarzem Łukaszem Romatowskim, jednak ostatecznie obydwie strony nie doszły do porozumienia. Wkrótce na testach w Ciechanowie pojawi się dwóch rozgrywających. Jeśli przekonają do siebie trenera – zostaną zakontraktowani w Jurandzie. Ponadto klub szuka obrotowego.

fot. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *