Wielki comeback w Jurandzie Ciechanów! Przynajmniej do końca sezonu w niebiesko-biało-czerwonych barwach zagra prezes Piotr Serbista!

To niecodzienna sytuacja na parkietach pierwszej ligi. Prezes klubu wrócił do treningów i przynajmniej do końca sezonu 2020/2021 będzie w kadrze Juranda. Decyzja została podjęta w porozumieniu z trenerem Dariuszem Molskim, który potrzebuje większego pola manewru na rozegraniu. – Prezes swoim doświadczeniem i umiejętnościami bardzo nam pomoże w kluczowych meczach sezonu. Piotrek na pewno nie zapomniał jak się gra. Walczymy o wysokie cele. Wszystkie ręce na pokład! – powiedział trener Molski.

– Kiedy trener Molski zadzwonił z pytaniem, czy pomogę zespołowi w drugiej rundzie, nie wahałem się ani chwili! Za mną już pierwszy trening po powrocie. Czuję się dobrze i będę w stanie pomóc zespołowi. Dla tego klubu zrobię wszystko! – powiedział prezes Serbista, który ostatni mecz w Jurandzie zagrał w październiku 2017 roku z TS Siemiatycze.

Piotr Serbista zadebiutuje 10 kwietnia w wyjazdowym meczu z rezerwami Azotów Puławy. Przypomnijmy, że po rozegraniu 14 kolejek I ligi grupy C ciechanowska drużyna plasuje się na szóstym miejscu z dorobkiem 24 punktów.

AKTUALIZACJA!!! Powrót Prezesa to oczywiście primaaprilisowy żart 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *