10 września odbędą się pierwsze zajęcia w ramach Akademii Piłki Ręcznej Juranda Ciechanów. Treningi dla trzecio- i czwartoklasistów będzie prowadził trener Zbigniew Czajkowski.

– Zapraszam wszystkich którzy są zainteresowani ruchem, a zwłaszcza piłką ręczną. Nie każdy musi być zawodnikiem. Sport taki jak piłka ręczna to nie tylko trening motoryki czy fizyczności, ale przede wszystkim charakteru. Zachęcam rodziców do współpracy. Mam nadzieję, że projekt się powiedzie i w przyszłości będziemy świętować sukcesy młodzieży Juranda Ciechanów – powiedział trener Czajkowski.

– Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Przykładem są dorośli zawodnicy, którzy grają dziś w reprezentacji Polski, w PGNiG Superlidze i klubach zagranicznych – dodał prezes Juranda Ciechanów Piotr Serbista.

Zajęcia treningowe pod szyldem Akademii Piłki Ręcznej Juranda Ciechanów dla trzecio- i czwartoklasistów będą odbywały się w każdy wtorek (godz. 17.30) i czwartek (godz. 16.00) w ciechanowskiej hali MOSiR przy ul. 17 Stycznia 60 B. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami! Szczegółowych informacji udzielają i zapisy prowadzą:

  • Trener Zbigniew Czajkowski – tel. 888 798 771
  • Prezes Piotr Serbista – tel. 502 339 243

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *