Jurand Ciechanów nadal bez zwycięstwa w rundzie rewanżowej I ligi piłki ręcznej. W ubiegłą sobotę ciechanowianie przegrali z Sokołem Kościerzyna 29:36.

Cały mecz przebiegał pod dyktando gości z Kościerzyny. Dość powiedzieć, że Sokół wygrał pierwszą połowę 21:9. Po przerwie Jurand odrobił kilka bramek, ale na więcej nie było go stać.

Kolejny mecz ciechanowianie rozegrają w najbliższą sobotę w Tczewie. Spotkanie będzie kluczowe dla dalszych losów Juranda w pierwszej lidze. Jeśli wygra – właściwie zapewni sobie utrzymanie, w przeciwnym razie – walka o ligowy byt będzie trwała do ostatniej kolejki.

SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 29:36 (9:21)

SCKS Jurand: Mirzejewski, Zjadewicz, Pająk – Dębiec 9, Ruszkowski 6, Smoliński 6, Chełmiński 5, Rutkowski 2, Krajewski 1, Olszewski, Balcerzak, Królikowski, Staniszewski, Potępa, Tobolski, Szuba

Karne: 4/6

Kary: 8 min. (Chełmiński – 2 min., Rutkowski – 2 min., Staniszewski – 2 min., Dębiec – 2 min.)