15 zawodników liczy kadra ciechanowskiego Juranda na sezon 2021/2022. Wszyscy zawodnicy podpisali umowy do końca sezonu, będą reprezentować klub w rozgrywkach 1 ligi piłki ręcznej grupy C.

Klub pozyskał czterech nowych zawodników. To Sylwester Lisicki i Kacper Strześniewski (obaj Mazur Sierpc), Piotr Budzich (KPR Elbląg) i Jakub Dzieciątkowski (Stal Gorzów). Zarząd klubu i trener Molski nie wykluczają jeszcze jednego transferu na pozycję rozgrywającego. W Jurandzie pozostają kluczowi zawodnicy minionego sezonu – bracia Smolarkowie, sprowadzony z Mielca w trakcie rozgrywek Jakub Olszewski, leworęczny Aleksander Kondracki oraz najbardziej doświadczony Paweł Kurkowski.

Jak już wcześniej informowaliśmy, z Juranda odeszli Patryk Dębiec (Padwa Zamość) i Bartosz Smoliński (KPR Ostrovia). W nowym sezonie zabraknie też Andrzeja Kosika, Damiana Skowrońskiego i Damiana Tobolskiego, którzy zagrają w drugoligowej Trójce Ostrołęka. Treningów nie wznowili Mariusz Olszewski, Mariusz Balcerzak i Jakub Tokarski.

Kadra Juranda na sezon 2021/2022:

Bramkarze: Adam Mirzejewski, Kacper Strześniewski

Rozgrywający: Jakub Olszewski, Marcin Smolarek, Mariusz Smolarek, Sebastian Dobrzyniecki, Aleksander Kondracki, Piotr Budzich, Jakub Dzieciątkowski

Skrzydłowi: Mikołaj Tartas, Damian Rutkowski, Piotr Ruszkowski, Sylwester Lisicki

Obrotowi: Paweł Kurkowski, Piotr Wiszowaty

Trener: Dariusz Molski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *