Szczypiorniści Juranda Ciechanów są już gotowi na inaugurację sezonu 2019/2020 pierwszej ligi. W najbliższą sobotę będą podejmować SPR GKS Żukowo.

Podopieczni Arkadiusza Chełmińskiego przygotowywali się do rozgrywek przez prawie dwa miesiące. W tym czasie wystąpili w dwóch turniejach towarzyskich, rozegrali także kilka meczów kontrolnych.

W kadrze zespołu zaszło kilka zmian. Z Jurandem pożegnali się m.in. Rafał Chełmiński i Rafał Krajewski. Klub pozyskał za to obrotowego Sławomira Dmowskiego i rozgrywającego Damiana Kurowskiego.

– Miejmy nadzieję, że w tym sezonie zwycięstw na parkietach pierwszej ligi będzie więcej. Zachęcam naszych sympatyków do kibicowania tej drużynie, bo naprawdę warto. Planem minimum jest utrzymanie – powiedział prezes Juranda Piotr Serbista.

– W dalszym ciągu jest to bardzo młody zespół, ale rok grania w pierwszej lidze zaowocował większym doświadczeniem i wzrostem poziomu sportowego – dodał trener Chełmiński.

W poprzednich rozgrywkach ciechanowianie dwukrotnie musieli uznać wyższość zespołu z Żukowa. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę!

SCKS Jurand Ciechanów – SPR GKS Żukowo 21.09.2019 / g. 18.00 / Hala MOSiR, ul. 17 Stycznia 60 B

  • Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *