W środę, 2 stycznia, na pierwszym treningu w 2019 roku spotkali się szczypiorniści Juranda Ciechanów. Przez najbliższe 3,5 tygodnia będą przygotowywać się do rundy rewanżowej I ligi.

Na pierwszych zajęciach zabrakło Piotra Ruszkowskiego i Bartosza Smolińskiego. Obaj przebywają na zgrupowaniu szkoleniowym kadry narodowej juniorów. Zabrakło również Andrzeja Kosika, który przechodzi rehabilitację po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego lewego kolana. Obecny był za to najskuteczniejszy zawodnik Juranda jesienią Patryk Dębiec.

Pierwsze dni okresu przygotowawczego ciechanowianie poświęcą przygotowaniu motorycznemu. Nie zabraknie siłowni. Później przyjdzie czas na treningi z piłkami. Wśród sparingpartnerów można wymienić rezerwy płockiej Wisły, Warmię Olsztyn i drugoligowca z Ostrołęki. O terminach będziemy informować na bieżąco.

W składzie nie dojdzie do żadnych zmian. Zarząd klubu wraz z trenerem kontynuują wizję budowy zespołu w oparciu o wychowanków. Celem postawionym przed zawodnikami jest niezmiennie utrzymanie w rozgrywkach. Po rozegraniu rundy wstępnej podopieczni Arkadiusza Chełmińskiego zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów.

Inaugurację rundy rewanżowej I ligi zaplanowano w ostatni weekend stycznia (26/27). Jurand będzie podejmował na własnym parkiecie SMS ZPRP Gdańsk.

fot. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *