Zakończyła się modernizacja podłogi w hali do gier zespołowych przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. Pierwszy mecz na nowej certyfikowanej nawierzchni rozegrany zostanie 4 listopada (sobota).

W hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia na powierzchni blisko 1,4 tys. m2 w całości wymieniono istniejący wcześniej, wysłużony, drewniany parkiet.

Ciechanowski ratusz poinformował, że ułożono podbudowę i nową, certyfikowaną, syntetyczną nawierzchnię sportową o grubości ponad 9 mm.

– Zakończyliśmy pierwszy kompleksowy remont nawierzchni w hali od 2006 roku. Wcześniej w budynku wykonywane były wyłącznie bieżące naprawy. Nie poprzestajemy na tym. Wkrótce znacznie zmieni się też wygląd zewnętrzny tego budynku. Aktualnie prowadzimy termomodernizację i remont elewacji obiektu. Przełoży się to na obniżenie kosztów bieżących utrzymania budynkupowiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Wymiana nawierzchni na nowoczesną kosztowała blisko 700 tys. zł. Miasto pozyskało na ten cel 277 tys. zł dofinansowania w ramach programu „Sportowa Polska”, pozostałe koszty pokryto z budżetu samorządu.

Pierwszy mecz na nowej nawierzchni rozegrany będzie 4 listopada. O godz. 19.00 w ramach rozgrywek Ligi Centralnej szczypiorniści Juranda zagrają z Padwą Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *