W ostatnim czasie zespół juniorów Juranda Ciechanów rozegrał mecze wyjazdowe w Warszawie i Legionowie. Podopieczni Damiana Tobolskiego stoczyli zacięte boje.

Mecz z akademikami układał się dla ciechanowian pomyślnie niemal na pełnym dystansie. W końcówce zabrakło jednak szczęścia i do domu niebiesko-biało-czerwoni wrócili bez punktów. Najlepiej rzucającym zawodnikiem był Jakub Tokarski (9 bramek).

AZS AWF Warszawa – SCKS Jurand Ciechanów 30:27 (14:16)

Skowroński, Szawłowski – Tokarski 9, Stępkowski 7, Malinowski 6, Jaroszewski 2, Wiszowaty 2, Jóźwiak 1, Rzeczkowski, Pawikowski, Kamiński, Karwowski

Co nie udało się w Warszawie, szczypiorniści Juranda zrobili w niedalekim Legionowie, gdzie pokonali Akademię Sportu Powiatu Legionowskiego. Zwycięstwo Juranda nawet przez chwilę nie było zagrożone. Na uwagę zasługuje 9 trafień Igora Stępkowskiego.

ASPL Legionowo – SCKS Jurand Ciechanów 26:30 (9:15)

Skowroński, Szawłowski – Stępkowski 9, Wiszowaty 6, Jóźwiak 5, Malinowski 5, Tokarski 2, Jaroszewski 2, Pawikowski 1, Rzeczkowski, Kamiński, Karwowski

Aktualnie juniorzy Juranda zajmują szóste miejsce w tabeli na osiem drużyn biorących udział w rozgrywkach. Do rozegrania pozostało sześć kolejek. Sezon zakończy się na przełomie grudnia i stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *