Gabinet Zdrowie dla Całej Rodziny dołącza do grona sponsorów Juranda. Placówka zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej 31 w Ciechanowie oferuje specjalistyczne badania i konsultacje.

Gabinet oferuje konsultacje w zakresie profilaktyki zdrowia opierające się o innowacyjne i nieinwazyjne badania.  – Celem naszej działalności jest szeroko pojętą promocja zdrowia, dlatego proponujemy bogatą ofertę usług związanych z medycyną naturalną – zaznaczyła właścicielka Agnieszka Grządkowska. W ofercie można znaleźć m.in. biorezonans, masaż ręczny, biomasaż, masaż mechaniczny limfatyczny BOA, konchowanie uszu oraz naturalne suplementy diety.

Jeśli poważnie podchodzisz do kwestii suplementów diety i chcesz poprawić jakość życia dzięki uzdrawiającej mocy natury, skontaktuj się z Kingą Wachol (kinga@jurandciechanow.pl), która będzie także współpracować z naszym Klubem. Jej domeną są naturalne suplementy diety i dobór indywidualnej suplementacji. Jak mówi o sobie Kinga: – Jestem pasjonatką zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczką fotografii, zwierząt i kuchni roślinnej. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Dużo czytam o rozwoju osobistym i zdrowym odżywianiu.

Uwielbiam przebywać w otoczeniu natury. Mam mnóstwo marzeń, które zmieniam w cele i je realizuję. Głęboko wierzę w to, że zdrowy styl życia i obserwacja swojego organizmu może uchronić nas przed wieloma problemami i bardzo poprawić nasze samopoczucie. Od roku regularnie się suplementuję. Dla siebie i swojej rodziny wybrałam produkty, naturalne, najwyższej jakości, badane i certyfikowane. Moja ideą jest budowanie społeczności świadomych konsumentów i propagowanie zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do swojego organizmu. Zdrowy styl życia to przede wszystkim zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna, właściwa regeneracja.  Ale dla zachowania dobrego stanu zdrowia niezbędna jest również świadoma suplementacja. Z przyjemnością pomogę w wyborze odpowiedniej suplementacji, od jakich suplementów zacząć? Jak dostosować suplementy do swoich potrzeb? Jestem tu dla Ciebie i to jest moja misja – podsumowała Kinga Wachol.

Zielono Mi – Kinga Wachol (Kliknij TUTAJ)

Skontaktuj się z Kingą, polepszaj życie dzięki naturze i wspieraj Juranda! Każdy zakup wspiera nasze Stowarzyszenie!

Szczegóły oferty i cennik na stronie: Zdrowie Jurand Ciechanów (Kliknij TUTAJ)

Z hasłem rabatowym MocnoJurand – każde zamówienie do 30% taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *