Stowarzyszenie Ciechanowski Klub Sportowy „Jurand” przyjmuje zgłoszenia wstępne do udziału w XXVII Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Turniej ten od samego początku (pierwsza edycja w 1995 roku) odbywa się pod Patronatem Honorowego Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce prof. dr hab. Janusza Czerwińskiego, w przeszłości zawodnika, trenera, a obecnie wielkiego miłośnika i propagatora piłki ręcznej w naszym kraju.

W XXVII turnieju, który zostanie rozegrany w terminie 12 – 14 maja 2023 r., planujemy udział 24 zespołów chłopców i 10 drużyn dziewcząt (ok. 500 dzieci). Impreza będzie przeprowadzona w dwóch halach sportowych (cztery boiska), na których rozegranych zostanie ponad 100 meczów.

Jest to jedyna impreza w Polsce ciesząca się tak dużą popularnością wśród Uczniowskich Klubów z naszego kraju i organizowana w całości zgodnie z przepisami mini piłki ręcznej. Uczestnikami tych zawodów będą dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2012 i młodsi. W dotychczas przeprowadzonych turniejach ogółem uczestniczyły drużyn z terenu całego kraju, z dużych miast i małych miejscowości. Organizacja tej imprezy przyczynia się do popularyzacji sportu i piłki ręcznej wśród dzieci z obszaru całej Polski. Grę młodych sportowców ogląda liczne grono rodziców, kibiców i gości zaproszonych.

W tych zawodach swoje pierwsze kroki w sportowej karierze stawiało wielu zawodników występujących na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, reprezentantów naszego kraju w kategorii juniorów i młodzieżowców oraz I reprezentacji narodowej.

Prosimy o wstępne zgłaszanie zespołów do udziału w tej imprezie, pozwoli nam to rozpocząć wcześniejsze przygotowania do organizacji tego turnieju. Wstępne zgłoszenie nie jest obowiązkiem startu drużyny w zawodach. Szczegółowy Regulamin Turnieju zostanie przesłany zainteresowanym w miesiącu marcu 2023.

e – mail: biuro@jurandciechanow.pl, marek.otlowski@wp.pl, tel. 799879026

Zgłoszenie – Mini

Wstępna informacja – Mini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *