W Ciechanowie po raz drugi odbędzie się JURAND CUP – Turniej Piłki Ręcznej Seniorów. Zmagania szczypiornistów rozpoczną się w sobotę o 10.

JURAND CUP to zupełnie nowy turniej na mapie krajowego szczypiorniaka. W pierwszej edycji triumfowała drużyna MMTS Kwidzyn z Superligi. W tegorocznej edycji zagrają cztery drużyny seniorskie. KPR Legionowo i Anilana Łódź z Ligi Centralnej oraz pierwszoligowcy – gospodarz Jurand Ciechanów i AZS UW Warszawa. Zaplanowano cztery mecze. Na początek Jurand zagra z Anilaną, później KPR Legionowo zmierzy się z rywalem zza miedzy AZS UW. Zwycięzcy zagrają w finale, natomiast przegrani powalczą o trzecie miejsce. Organizację turnieju dofinansował samorząd województwa mazowieckiego. Wstęp jest wolny.

Podczas sobotniego turnieju będzie można nabyć karnety na nowy sezon 1 ligi piłki ręcznej. Klub w tym roku sprzedaje karnety w trzech wersjach. Karnet obejmuje jedenaście domowych meczów ligowych oraz mecze Pucharu Polski w Ciechanowie w sezonie 2022/2023. Karnety można zakupić w sklepie COMA w Ciechanowie przy Płońskiej 66, a gdyby ktoś chciał się wcześniej umówić po odbiór karnetu, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 502339243. Pamiętaj, że kupując karnet wspierasz swój ulubiony klub sportowy!

  • Karnet normalny (100 zł)
  • Karnet rodzinny 2 + 1 (201 zł)
  • Karnet rodzinny 2 + 2 (252 zł)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *