Wystartowała sprzedaż karnetów na nowy sezon 1 ligi piłki ręcznej grupy C. Klub przygotował ofertę specjalną.

Karnety w trzech wersjach będzie można nabyć już podczas sobotniego Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów JURAND CUP w Ciechanowie, w którym zagrają gospodarze, KPR Legionowo, Anilana Łódź oraz AZS UW Warszawa. Turniej rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 19.00.

Pamiętaj, że kupując karnet wspierasz swój ulubiony klub sportowy!

  • Karnet normalny (100 zł)
  • Karnet rodzinny 2 + 1 (201 zł)
  • Karnet rodzinny 2 + 2 (252 zł)

W grupie C 1 ligi znalazło się dwanaście ekip. Najmocniejszymi zespołami w stawce obok Juranda będą z pewnością Enea Orlęta Zwoleń, AZS UW Warszawa i Pabiks Impact Pabianice, z którym ciechanowianie zainaugurują nowy sezon 24 września. Beniaminkowie tegorocznych rozgrywek to Trójka Ostrołęka i AZS AWF Warszawa. Do grupy C wraca Mazur Sierpc, w stawce pierwszoligowców zostaje Włókniarz Konstantynów Łódzki. Pozostali rywale ciechanowskiego zespołu to: SMS ZPRP I Płock, KS Warszawianka, Orlen Wisła II Płock i SPR ROKiS Radzymin.

Karnet obejmuje jedenaście domowych meczów ligowych oraz mecze Pucharu Polski w Ciechanowie w sezonie 2022/2023. Karnety można zakupić w sklepie COMA w Ciechanowie przy Płońskiej 66, a gdyby ktoś chciał się wcześniej umówić po odbiór karnetu, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 502339243.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *