24Wrz/17

II liga 1 kolejka: KS Warszawianka – CKS JURAND KANOiL Ciechanów 28:31 (13:16)

W dniu 23 września w pierwszej kolejce II Ligi piłki ręcznej CKS JURAND KANOiL Ciechanów pokonuje na wyjeździe KS Warszawiankę 31:28 (16:13)

Jurand wystąpił w następującym składzie:

MIRZEJEWSKI Adam

KIERZKOWSKI Bartosz

MORAWSKI Dominik

OLSZEWSKI Mariusz

KLIMOWSKI Łukasz

KOMOROWSKI Karol

RUSZKOWSKI Piotr – 1 (zdobyte bramki)

BALCERZAK Mariusz  -2

DOBRZYNIECKI Sebastian – 6

RUTKOWSKI Damian – 12

SZUBA Krzysztof

RUTKOWSKI Adam

SMOLIŃSKI Bartosz

TOBOLSKI Damian -4

DĘBIEC Patryk  – 6

 

W drugiej kolejce zapraszamy do Hali MOSiR w Ciechanowie 30 sierpnia o godzinie 18:00 a przeciwnikiem będzie AZS UMSC Lublin

05Wrz/17

KANOiL CUP – 16.09.2017 Turniej Piłki Ręcznej Seniorów

Zapraszamy na Turniej Piłki Ręcznej Seniorów KANOiL CUP.

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 16.09.2017r.

Hala sportowa MOSiR Ciechanów, ul. 17 Stycznia 60 C

Program zawodów:

– godz. 10:00  CKS Jurand – UKS Szczypiorniak Olsztyn

– godz. 11:45  MKS Brodnica – UMKS Trójka Ostrołęka

– godz. 13:00 – 14,30 przerwa obiadowa

– godz. 14:30 – mecz o III miejsce

– godz. 16:15 – mecz o I miejsce

– godz. 18:00 zakończenie zawodów

17Sie/17

Terminarz II ligi piłki ręcznej

Więcej szczegółów już niebawem 🙂

 

Udział biorą:

  1. UMKS Trójka Ostrołęka
  2. KS Warszawianka Warszawa
  3. AZS UMCS Lublin
  4. AZS AWF Warszawa
  5. TS Siemiatycze
  6. Pauzuje
  7. SPR ROKiS Radzymin
  8. KS Włókniarz Konstantynów
  9. CKS Jurand Ciechanów
  10. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka


Runda: 1

Kolejka 1, 23/24.09.2017
1. UMKS Trójka KS Szczypiorniak
2. KS Warszawianka CKS Jurand
3. AZS UMCS KS Włókniarz
4. AZS AWF SPR ROKiS
5. TS Siemiatycze pauzuje
Kolejka 2, 30.09/1.10 2017
6. KS Szczypiorniak pauzuje
7. SPR ROKiS TS Siemiatycze
8. KS Włókniarz AZS AWF
9. CKS Jurand AZS UMCS
10. UMKS Trójka KS Warszawianka
Kolejka 3, 7/8.10.2017
11. KS Warszawianka KS Szczypiorniak
12. AZS UMCS UMKS Trójka
13. AZS AWF CKS Jurand
14. TS Siemiatycze KS Włókniarz
15. Pauzuje SPR ROKiS
Kolejka 4, 14/15.10.2017
16. KS Szczypiorniak SPR ROKiS
17. KS Włókniarz pauzuje
18. CKS Jurand TS Siemiatycze
19. UMKS Trójka AZS AWF
20. KS Warszawianka AZS UMCS
Kolejka 5, 11/12.11.2017
21. AZS UMCS KS Szczypiorniak
22. AZS AWF KS Warszawianka
23. TS Siemiatycze UMKS Trójka
24. Pauzuje CKS Jurand
25. SPR ROKiS KS Włókniarz
Kolejka 6 18/19.11.2017
26. KS Szczypiorniak KS Włókniarz
27. CKS Jurand SPR ROKiS
28. UMKS Trójka pauzuje
29. KS Warszawianka TS Siemiatycze
30. AZS UMCS AZS AWF
Kolejka 7 25/26.11.2017
31. AZS AWF – KS Szczypiorniak
32. TS Siemiatycze AZS UMCS
33. Pauzuje KS Warszawianka
34. SPR ROKiS UMKS Trójka
35. KS Włókniarz CKS Jurand
Kolejka 8 2/3.12.2017
36. KS Szczypiorniak CKS Jurand
37. UMKS Trójka KS Włókniarz
38. KS Warszawianka SPR ROKiS
39. AZS UMCS pauzuje
40. AZS AWF TS Siemiatycze
Kolejka 9 9/10.12.2017
41. TS Siemiatycze KS Szczypiorniak
42. Pauzuje AZS AWF
43. SPR ROKiS AZS UMCS
44. KS Włókniarz KS Warszawianka
45. CKS Jurand UMKS Trójka
25Lip/17

Mistrzostwa Polski Amatorów – Serock 23 lipca 2017. – Sekcja kolarska.

Mistrzostwa Polski Amatorów – Serock 23 lipca 2017. Deszcz, mokro … lało. Warunki bardzo trudne, niezwykle rzadko taką aurę witamy na treningach, co dopiero na wyścigu. Mimo to ściganie było bardzo szybkie, średnia czołówki to ponad 40 km/h. Piach w ustach, w butach chlupało, płynów za free z atmosfery pełno. Na prawie 200 zawodników wyścig ukończyło 155. Jurand w kolejności na kresce :
– Marek Wójcik, 3 w kat m3
– Tomek Zawrot, 4 w kat m2
– Michał Żukowski, 23 w kat m4
– Marcin Krupiński, 31 w kat m3
– Kamil Piotrowicz, 35 w kat m3
– Paweł Nawrot, 37 w kat m3
– Łukasz Pszczółkowski, 39 w kat m3
– Robert Stryjewski, 24 w kat m2 – pechowo defektowo
– Łukasz Blicharski, 39 w kat m3
– Artur Jachołkowski ( debiut na szosie ), 37 w kat m4

 

Szczegółowe wyniki  

Am M4

Am M3

Am M2

25Kwi/17

XXIII Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej – Podsumowanie

XXIII Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej dzieci przeszedł do historii.

Klasyfikacja końcowa XXIII turnieju:

Dziewczęta:

  1. UKS Sprint Ulan Majorat 
  2. ULKS Grom Wieniawa 
  3. Kontra Warszawa I 
  4. MKS HENRI LLOYD Brodnica II
  5. UKS Jedynka Przysucha
  6. MKS HENRI LLOYD Brodnica I
  7. SPR Olkusz
  8. UKS PR Ruch Chorzów
  9. UKS MDK Jedynka Bartoszyce
  10. Kontra Warszawa II

Piątka turnieju Dziewczęta:

Bramkarka: Dominika Ostrzyżek – UKS Sprint Ulan – Majorat
Zawodniczka: Joanna Krakowska – Kontra Warszawa I
Zawodniczka: Julia Kapturska – UKS MDK Jedynka Bartoszyce
Zawodniczka: Joanna Prokop – Grom Wieniawa

Zawodniczka: Zarębska Małgorzata – Przysucha


  1. MUKS Zagłębie Sosnowiec I 
  2. UKS Wilanowia Warszawa
  3. KS Piotrkowian Piotrków Tryb.
  4. UKS Kontra Warszawa I
  5. UKS Niedźwiadek Węgrów
  6. Skiveri – Łotwa
  7. UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp.
  8. MDK Bartoszyce
  9. UKPR Agrykola I Warszawa
  10. MKS Brodnica
  11. UKS Kontra II Warszawa
  12. UKS Sprint Ulan Majorat
  13. KS VIVE Kielce
  14. UKPR Agrykola Warszawa II
  15. KS Victoria Piaseczno
  16. UKS „50” Białystok
  17. Jedynka Łuków
  18. SP 22 Olsztyn
  19. Mazur Sierpc
  20. UKS Szczypiorniak II Ostrów Wlkp.
  21. UKS Olimpikus Ciechanów
  22. MUKS Zagłębie Sosnowiec II
  23. UKS Nike Ciechanów
  24. Start– SP 3 Konin

Piątka turnieju Chłopcy:

Pawlak Kacper – UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp

Żaczek Jakub – Zagłębie Sosnowiec I

Olszewski Hubert – Wilanowia Warszawa

Grzesik Patryk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Szczęsny Marek – Kontra Warszawa

Najmłodsza uczestniczka: Marlena Włodarczyk – Jedynka  Przysucha

Najmłodszy uczestnik:   Ratyński Grzegorz –  KS Victoria Piaseczno

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy wspierali nasz klub w organizacji tego turnieju. A szczególne podziękowania dla:

Patronowi Turnieju prof. dr hab. Janusz Czerwiński – Honorowy Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Prezydent Miasta Ciechanów – Krzysztof Kosiński

Wiceprezydent Miasta Ciechanów – Anna Żebrowska

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Ciechanów – Agnieszka Kuźma 

Dyrektor MOSiR – Jerzy Omieciński

Dyrekcji Szkoły Podstawowej NR 4 w Ciechanowie

Dyrekcji Szkoły Podstawowej NR 5 w Ciechanowie

Wszystkim firmom i organizacjom , które wspierały nas w organizacji tego turnieju i ludziom pomagającym nam w przeprowadzeniu tej wspaniałej imprezy.

Do zobaczenia za rok !!!!