Dziś w ciechanowskim ratuszu prezes Juranda Ciechanów Piotr Serbista spotkał się z prezydentem Krzysztofem Kosińskim. Tematem spotkania był nadchodzący sezon I ligi piłki ręcznej i wyzwania z tym związane.

Prezes Serbista poinformował prezydenta Kosińskiego o reorganizacji ligi, która nastąpi od sezonu 2020/2021. Najbliższe rozgrywki zostały podzielone na cztery grupy 11-zespołowe. Cztery najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do I ligi centralnej. Dodatkowo powstaną 3-4 grupy I ligi regionalnej. Prezes zapowiedział też zmiany w drużynie seniorów Juranda.

Pomimo trudnej sytuacji samorządów w czasie pandemii, prezydent Krzysztof Kosiński zadeklarował wsparcie klubu w dążeniu do celu, jakim w perspektywie kilku sezonów będzie gra w I lidze centralnej. Klub otrzyma dofinansowanie z budżetu miasta na zadania związane z promocją. Warto dodać, że w nowym sezonie Jurand będzie rywalizował z drużynami z województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Prezes Piotr Serbista podziękował za dotychczasową współpracę i wyraził nadzieję na kolejne równie owocne lata z miastem jako głównym sponsorem klubu.

O zmianach w drużynie seniorów Juranda poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *