Do sztabu szkoleniowego Juranda Ciechanów dołączy Sławomir Szmal. Wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej będzie odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy.

Umowa ze Sławomirem Szmalem zacznie obowiązywać od lipca tego roku. Wtedy szczypiorniści Juranda rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w pierwszej lidze.

Na zatrudnienie fachowca od bramkarzy naciskał trener Arkadiusz Chełmiński. – Jestem sam na treningach z dwudziestoma zawodnikami. Potrzebna była osoba, która zajmie się tylko bramkarzami. Nie mam wątpliwości, że współpraca ze Sławkiem będzie owocna.

Negocjacje z byłym graczem Vive Tauron Kielce prowadził od kilku miesięcy prezes Piotr Serbista. – Przyznam, że nie były to łatwe rozmowy, ale udało się! Znalazł się sponsor, który weźmie na siebie kontrakt Sławka i tym sposobem mamy w klubie legendę polskiej piłki ręcznej!

Popularny „Kasa” zdobył z reprezentacją Polski trzy medale mistrzostw świata (srebrny i dwa brązowe). Ponadto w 2016 roku wygrał Ligę Mistrzów w barwach Vive Tauron Kielce.

AKTUALIZACJA

Sławomir Szmal jednak postanowił w pełni poświęcić się pracy dla ZPRP i telewizji nSport+, co nie oznacza, że nasze plany zakontraktowania trenera bramkarzy są tylko primaaprilisowym żartem 😉 Wkrótce więcej informacji na ten temat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *